Komunitní centrum, kde se každý,
bez ohledu na věk nebo původ, může seznámit s jedinečným přístupem k životu.

Eco Space Prague je krásný a moderní obchod v centru Prahy, který nabízí výrobky pro lepší budoucnost. Vybíráme pouze kvalitní ekologické produkty vyrobené v naší krásné zemi i ve světě. Naším posláním je změnit svět tím, že lidem nabídneme volbu ekologicky šetrného životního stylu, který je cenově dostupný a přijatelný. Naším cílem není pouze prodávat ekologické zboží, ale chceme zákazníkům pomoci objevit nový, k přírodě šetrný způsob života.

Spolupracujeme se značkami, které se rozhodly změnit svět stejně jako my, což znamená, že sdílejí naše hodnoty: udržitelnost, spravedlivé obchodní praktiky, výrobní procesy s nulovým odpadem a transparentnost toho, co je součástí jejich výrobků. Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat se značkami, které mají jedinečný příběh nebo produkt, který přispívá k tomu, aby byl svět lepším místem. Jsme odhodláni jim pomáhat v šíření jejich myšlenky a v tom, aby se naše planeta stala lepším místem k životu.

Ekologický obchod
v srdci Prahy.

 • Udržitelně. Kvalitně

  Trávíme čas pečlivým výběrem a vývojem
  produktů podle několika jednoduchých kritérií.
  Chceme, aby byly produkty vyrobené etickým
  způsobem z kvalitních materiálů a udržitelné.

 • Společně

  Podporujeme a nesmírně si vážíme všech,
  kteří sdílejí stejnou vizi a hodnoty jako my
  a záleží jim na světě, ve kterém žijeme.
  Pouze společně dokážeme zachránit planetu
  pro budoucí generace.

 • Zodpovědně

  Věříme, že je zapotřebí vracet zpět komunitě
  a aktivně se podílet na změně. Z každého
  nákupu putuje 1% na odstranění CO2
  z atmosféry. Aktivně podporujeme lokální
  iniciativy a projekty.

Začínali jsme jako první česká ekologická opravna Apple zařízení.

Prodáváme zboží, které, jak jej znáte, není šetrné k životnímu prostředí. My vám však ukážeme, že existuje alternativa. Je to možné i bez obětování kvality nebo designu. Zboží pečlivě vybíráme a testujeme, protože nám záleží na vaší spokojenosti.

Začínali jsme jako první česká ekologická opravna Apple zařízení, která používala komponenty vyrobené z udržitelných materiálů a snažila se vyhnout zbytečnému vyhazování součástek, které bylo možné ještě použít. Začali jsme prodávat ekologické příslušenství k telefonům, jako jsou pouzdra na mobilní telefony nebo nabíječky vyrobené z ekologických nebo recyklovaných materiálů. Začali jsme zkoumat naše možnosti a hledat řešení problémů, kterým jsme čelili. Zjistili jsme, že s tím, jak jsme se zdokonalovali v chápání ekologicky odpovědného života, jsme chtěli změnit koncepci naší společnosti a nabídnout zákazníkům další položky a udržitelné alternativy k tradičním možnostem.

A tak jsme tu dnes s Eco Space Prague. Naším cílem je vytvořit komunitní centrum, kde se každý, bez ohledu na věk nebo původ, může seznámit s tímto jedinečným přístupem k životu a inspirovat se jím. Nejsme fanatici, kteří objímají stromy a šijí záclony z brambor. Záleží nám však na budoucnosti naší planety. Nechceme dospět do doby, kdy budeme moci svým vnoučatům pouze vyprávět o krásném životním prostředí, které tu kdysi bylo. Těšíme se, že se pustíme do vlastních komunitních projektů, které nám pomohou zachovat naši krásnou českou přírodu a zároveň podpoří charitativní iniciativy. Bez vaší podpory by nic z toho nebylo možné. V tuto chvíli již 1 % z každého nákupu věnujeme na snižování emisí CO2.

Náš tým

ZAKLADATEL

Mehrzad Seyri

SPOLUZAKLADATEL

Tomáš Kubata

SPOLUZAKLADATEL

Lukáš Semrád

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1000 Kč máte dopravu zcela zdarma. Možnost výběru několika způsobů dopravy.

Garance kvality

Všechny produkty prochází pečlivou kontrolou kvality a použitých materiálů.

Na všechny produkty poskytujeme možnost vrácení bez udání důvodů po dobu 30 dnů od nákupu.

Ekologické myšlení

Spolupracujeme pouze se značkami, které vyrábějí ekologické produkty za použití adekvátních materiálů.