Refund policy

ZÁSADY VRACENÍ ZBOŽÍ PRO NÁKUP ONLINE

Při nákupu zboží v internetovém obchodě je možné vrátit zboží nejpozději do 30 dnů od fyzického převzetí. Vracené zboží musí být odesláno nejpozději 30. den. Zboží je nutné vrátit v původním stavu a balení, bez předešlého nošení, použití nebo poškození. Standardně, ze zákona máte na vrácení pouze 14 dnů, nicméně všechny naše produkty pečlivě vybíráme a testujeme. Věříme, že s nákup a produkty budete spokojeni. Nicméně chybička se může vloudit, proto poskytujeme delší, 30 denní lhůtu na vrácení zboží.

Zboží je možné vrátit na kamenné prodejně (Jilská 451/20, Praha 1, 110 00) nebo skrze kurýrní službu. Zboží zakoupené online a vyzvednuté osobně na kamenné prodejně je možné vrátit pouze na kamenné prodejně.

Po obdržení zásilky Vám vrátíme zaplacenou částku stejným způsobem, jakým byla provedena platba.

Upozorňujeme, že připsání této částky na váš účet může trvat do 3 - 7 pracovních dnů. O provedení transakce vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu. Vaše banka může potřebovat několik dnů na zpracování transakce a přípsaní peněz na váš účet.


ZÁSADY VRACENÍ ZBOŽÍ PRO NÁKUP V KAMENNÉ PRODEJNĚ

Při nákupu zboží na naší kamenné prodejně umožňujeme zákazníkům výměnu zboží za jiné či dárkové poukazy a to do 30 dnů od nákupu. Vyměňované zboží musí být nepoužívané, nenošené, nepoškozené, se všemi visačkami a zabalené v původním obolu, pokud byl součástí. Toto neplatí pro kosmetiku a potraviny, které z hygienických důvodů nevyměňujeme.